EKOnomično kuhanje koje podržava zdravlje

ekonomicno2Kada prvi puta sa nekim razgovaram o prehrani i dotaknemo temu 'zdrave' prehrane, najčešći komentar koji čujem prije bilo kojeg drugog komentara jest da je zdrava prehrana skupa. Veliki broj ljudi je tog mišljenja, ne uzimajući u obzir da kvalitetna prehrana ne znači nužno korištenje danas popularne 'superhrane' čije su cijene astronomske, kao ni korištenje egzotičnih namirnica iz dalekih krajeva puno skupljih od naših lokalnih namirnica.

Prema podatcima Nezavisnih Hrvatskih sindikata iz 2012. godine (nažalost to je zadnja godina za koju postoje podatci), prosječna četveročlana obitelj u Hrvatskoj raspolagala je sa 7830kn prihoda od kojih se prosječno 40% tj. 3132kn trošilo na hranu.

Budući da se u klasičnoj prehrani sve više koriste rafinirani proizvodi, kupuju se instant juhe i jela, zamrznuti obroci, gotovi sendviči, čokoladice i gazirana pića- te namirnice ne samo da loše utječu na zdravlje, već su dugoročno skupe i čine teret za male obiteljske budžete, te štete okolišu.

Cjelovita prehrana kojom želimo poboljšati kvalitetu života, ali i pokušati ostati u okvirima novčanih mogućnosti prosječne hrvatske obitelji, sastojala bi se od nama dobro poznatih 'domaćih' namirnica koje su cijenom niske, no kvalitetom vrlo hranjive i ukusne. Tu prvenstveno mislim na mahunarke, žitarice, ribu i lokalno voće i povrće.

Što to znači u svakodnevnom životu želim vam demonstrirati uz pomoć brojki, koje će nam puno točnije pokazati pravo stanje stvari!

Krenimo s doručkom- veliki broj ljudi na putu do posla svoj doručak kupuje u trgovini ili pekarnici. Cijena običnog bijelog peciva niske hranjive vrijednosti iznosi oko 3 kn/kom, no većina će se ipak odlučiti za nešto okusom zanimljivije, poput krafne (4-5kn/kom, no je li jedna dovoljna?), štrudle (7-9kn) ili pizzete (10kn).

S tim u usporedbi, pojest ćemo puno zdraviji doručak ukoliko skuhamo 50g zobenih pahuljica iz ekološkog uzgoja (cijena 20kn/kg, tj. samo 1kn po porciji!) te tome pridodamo jednu bananu (11kn/kg ili 1,60kn po banani) te šaku oraha (70kn/kg, tj. 1,40kn za 20g). Dakle, hranjivi doručak blagotvoran za probavu pripremljen kod kuće koštati će nas ukupno samo 4kn i dugoročno podržati zdravlje i stabilnu razinu energije tokom dana!

Za razliku od toga, pekarski proizvodi su skuplji i u njihovoj se proizvodnji koriste mnogobrojni aditivi, pojačivači okusa, šećeri, kvasac i velika količina soli, koji svi redom štete zdravlju.

Što je s ručkom? Za jednu vrećicu uobičajene instant juhe koja daje tri porcije morate odvojiti oko 7kn tj. oko 2,50kn po tanjuru juhe, a takve juhe osim drugih aditiva, sadrže i aditiv E-621 (natrij-glutamat) koji je u svijetu već zabranjen u dječjoj hrani i koji uzrokuje neku vrst ovisnosti. Nasuprot tome, bio kocka od povrća bez dodanog kvasca i bez štetnih aditiva košta 1,50kn/kom i dovoljna je za tri porcije juhe u koju možemo dodati još 1 mrkvu (10kn/kg, oko 0,70kn po mrkvi) te ćemo za ukupnu cijenu od 2,20kn dobiti tri porcije juhe, a ne jednu! Opet nam je zdravija opcija jeftinija!

Dio glavnog obroka u danu su i proteini. Usporedimo cijene mesa, ribe i mahunarki. Svježe meso relativno loše kvalitete košta otprilike 50kn/kg dok npr. svježa srdela, čija je kvaliteta kao namirnice neosporno veća od mesa, košta duplo manje, oko 20kn/kg. Također, kao zamjena za meso i ribu, više puta tjedno možemo koristiti naše domaće mahunarke (grah, slanutak, leću) koje nas hrane jednako kvalitetnim bjelančevinama ali i mnogim drugim hranjivim sastojcima u svom izvornom obliku, a cijena im je od 30-40kn/kg. Ako uzmemo u obzir da je za jedan obrok za 4 osobe dovoljno 300g mahunarki (što će nas koštati 7,50-10kn) to znači pripremanjem mahunarki doprinosimo zdravlju cijele obitelji te u isto vrijeme štedimo!

Dio glavnog obroka je najčešće i neki izvor ugljikohidrata- riža, krumpir ili tjestenina. Cijena rafinirane bijele riže i kvalitetne integralne riže iz organskog uzgoja poprilično se razlikuju, no u ovom je slučaju jako bitno za zdravlje izabrati kvalitetniju opciju!

Kilogram bijele riže koja u sebi gotovo da i nema hranjivih sastojaka iznosi 10kn, dok kilogram cjelovite riže prepune nutrijenata i vlakana košta 25kn. No, budući da je integralna riža puno zasitnija od bijele, u obroku ćemo pojesti manju količinu i time donekle ujednačiti cijenu. Iako, svaka kuna uložena u cjelovitu žitaricu višestruko će vam se vratiti kroz kvalitetnu probavu i stabilniju razinu šećera u krvi! Svakako pazite što kupujete jer se u zadnje se vrijeme na tržištu nude pakiranja polu-kuhane integralne riže sortirane u već gotove porcije, a ta se riža, po uputama na pakiranju, kuha bez odstranjivanja plastične vrećice! Šokira me taj način pripreme i smatram da je to izuzetno štetno. A dodatno me šokira i cijena takve riže- 23 kn/500g, što znači da kilogram takve, već prerađene i osiromašene riže, košta duplo više od kilograma visokovrijedne integralne riže iz organskog uzgoja!

Cijena integralne tjestenine iz organskog uzgoja i obične, bijele tjestenine od konvencionalno uzgojene pšenice ne razlikuju se previše- 500g obične bijele tjestenine niske hranjive vrijednosti košta oko 7kn dok ista količina integralne tjestenine iz organskog uzgoja košta 9,90kn. Za integralnu tjesteninu vrijedi isto pravilo kao i za integralnu rižu- zbog prisutnosti vlakana i nutrijenata, ta je tjestenina zasitnija od bijele tjestenine. Znači da korištenjem integralne tjestenine organizam hranimo sa više hranjivih sastojaka i vlakana, a ne trošimo ništa više novaca!

Trebamo razlikovati dvije skupine suprotnosti: cjelovite i rafinirane proizvode te namirnice iz organskog i konvencionalnog uzgoja.

Cjelovita namirnica je izvorna, onako kako nam ju priroda daje uz nikakvu ili minimalnu preradu. Takve namirnice nose jaku energiju i kvalitetom su neusporedivo superiornije od prerađenih proizvoda. Npr. suhi grah/grah iz konzerve ili integralna riža/bijela riža.

Cjelovite namirnice mogu biti iz konvencionalnog ili organskog uzgoja. Najbolje za ljudsko zdravlje je hraniti se cjelovitim namirnicama iz organskog uzgoja. No ukoliko si to trenutačno ne možete priuštiti, treba ipak birati cjelovite namirnice, bez obzira na uzgoj!

Nažalost, sve je češći slučaj da se prehrana sastoji od rafiniranih proizvoda iz konvencionalnog uzgoja što vodi ka sve većim zdravstvenim problemima i pretilosti, pogotovo kod djece.

Svaki početak u bilo čemu, pa tako i u upoznavanju sa zdravijom prehranom, zahtjeva bar malo edukacije, vremena i nabavku nekih namirnica koje nismo do tada koristili. Većina namirnica, pogotovo suhih, ima dugi rok trajanja, pa nema straha da će se pokvariti.

Želja za poboljšanjem kvalitete života nas i naših obitelji je ono što bi vas trebalo motivirati da krenete u upoznavanje sa prirodnom prehranom, a usporedbom cijena pokazala sam vam da zdrava prehrana zaista ne mora biti i skuplja!

signature_bold

P.S.

Evo jednog jednostavnog recepta za ukusan doručak koji vas neće koštati ni puno novaca ni puno vremena!

Sočna slatka kaša

Za 2 osobe

  • 2/3 šalice sitnih zobenih pahuljica
  • 2 šalice vruće vode
  • 2 žlice grožđica
  • ¼ žličice cimeta
  • 1 naribana jabuka
  • 2 žlice prženih i sjeckanih oraha/lješnjaka/badema

Pahuljice prelijte vrućom vodom, dodajte grožđice, cimet i sol te kuhajte nekoliko minuta na laganoj vatri, uz miješanje. Pred kraj kuhanja dodajte naribanu jabuku. Prije posluživanja kašu pospite sjeckanim orašastim plodovima. Mljac!

Pumpkin-and-Apple-Oatmeal